ВКЛ / ВЫКЛ: ИЗОБРАЖЕНИЯ: ШРИФТ: A A A ФОН: Ц Ц Ц Ц
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Қарабалық ауданы білім бөлімінің Верен бастауыш мектебі" КММ
КГУ «Веренская начальная школа отдела образования Карабалыкского района» Управления образования акимата Костанайской области
с.Веренка
(871441)40039
verenka@karabalyk.edu.kz

Біз сіздермен сәлемдесуге
қуаныштымыз мектебіміздің ресми сайтында!

Сайт біздің қалай екенімізді білгісі келетіндердің
барлығына арналған оқу орны.

Бөлімге өтіңіз
2024

«Қарабалық ауданы білім бөлімінің Веренская бастауыш мектебі» КММ-де Наурыз мейрамын тойлауға арналған іс-шара өтті.

Желтоқсан
2023

✍️"Позитивті ата-ана: тыңдау, есту, естулі болу", дәл осы атаумен жасөспірімдердің жас және әлеуметтік ерекшеліктері мәселелеріне арналған педагогикалық қолдау Орталығының қызметі аясында ата-аналармен кезекті отырыс өтті.
✍️ ата-аналары позитивті ата-ана болудың принциптері мен әдістерімен танысты, позитивті ата-ананың балаға қалай әсер ететінін және позитивті ата-ана болуды үйренді . Балаларымызға мұқият болу, оларды тыңдау, олардың қажеттіліктерін түсіну және олардың жеке ерекшеліктеріне сәйкес дамуына көмектесу қаншалықты маңызды екенін талқылады. Жасөспірімдермен қарым-қатынасымызды нығайтуға және үйлесімді отбасылық атмосфераны құруға көмектесетін пайдалы кеңестер мен стратегиялармен бөлісті. Мектеп психологы" бірлескен демалыс", отбасылық демалысты қалай жоспарлау керек, "ата – ана болу-бұл ... "," екеуі бір қарындашпен сурет салады","фразаны жалғастырыңыз" жаттығуларын орындады.
Отырыс қорытындысы бойынша ата – аналар педагог-психологтың кеңестерін, "позитивті ата-ана туралы не оқу керек" тақырыбындағы ұсыныстарды, сондай-ақ "дәл қазір қалай позитивті ата-ана болу керек!».

WhatsApp Image 2024 04 01 at 17.47.59

2024

Бүгін, 19 наурызда еліміздің және әрбір қазақстандықтың өміріндегі жаңа кезеңнің басталуын білдіретін Жаңару күні тойлануда. Наурызнам онкүндігінің алтыншы күні өмірдің барлық саласында жаңарудың символы болып табылатын жалпыұлттық ағаш отырғызу науқанына арналды

Қаңтар
2024

«Қыста кітап оқы» акциясы аясында оқушылар мен олардың ата-аналары челленджге қатысты

Ұлттық киім күні

Желтоқсан
2023

Жаңа жылдық іс-шараларды мерекелеу аясында шағын орталық, бақылау-өткізу пункті, бастауыш сынып оқушылары үшін «Жаңа жылдық ертегі» атты жаңа жылдық шырша өтті.

Қараша
2023

"Жақсылық бол" қайырымдылық жәрмеңкесі Дүниежүзілік балалар күні аясында өтті. Бауырсақтар, түтіктер, тәттілер, шай, өз қолдарымен кәдесыйлар, импровизацияланған материалдардан жасалған жалғандар, маталар, картиналар — үстелдер әртүрліліктен үзіліп, дизайнымен және бай ассортиментімен сатып алушыларды қызықтырды.
Осы күні іс-шарадан алынған барлық қаражат тек қайырымдылық мақсаттарға жұмсалады.
Жәрмеңкеге қатысқандардың барлығына алғыс айтамыз, мейірімді жүректеріңіз бен жауаптылықтарыңыз үшін рахмет. Игі істер тізімін көбейте отырып, біз ата — бабаларымыздың бүкіл әлемге көмектесу үшін баға жетпес дәстүрін жандандырамыз. іс-шара тірек мектеп базасында өтті

WhatsApp Image 2024 04 01 at 17.56.55 1

Сәуір
2024

15 қарашада «Қазақстан Республикасының Ұлттық валютасы күні» Веренская бастауыш мектебінде сынып сағаты өтті. Студенттер «теңге» валютасының атауының тарихы мен идеясын, қалалардың монеталары мен банкноттары басылатын жаңа банкноттардың дизайн элементтерін білді. Алған білімдерін өлшеу үшін викторина да өткізілді.

2024

Мектепте Наурыз мерекесіне арналған "Ұлттар дәмі" этнофестивалі қызықты әрі танымды өтті! Қазақтар, орыстар, немістер, украиндар, татарлар, өзбектер - Қазақстан аумағында тұратын алты ұлттың өкілдері өз халқының салт-дәстүрі мен мәдениетін таныстырып, өздерінің салт-дәстүрлері туралы айтып, ұлттық тағамдар, билер, ойындар көрсетті. Барлық қатысушыларға жарқын әсерлері мен қойылымдары үшін рахмет.
Этно фестиваль мәдени әртүрлілікті құрметтеуге және түсінуге ықпал ететін керемет оқиға болды. іс-шара тірек мектеп базасында өтті

WhatsApp Image 2024 04 01 at 17.49.21

Сәуір
2024

«Веренская бастауыш мектебі» КММ-де «Күзгі бал» өтті, каникул кезінде оқушылар өлең оқып, ән айтты, би биледі, сахналық қойылымдарға қатысты. Олар «Шалқан» ертегісін сахналады. Олар табиғи материалдардан қолөнер бұйымдарын жасап, сертификаттармен марапатталды. Мереке соңында күз мезгілі оқушыларға жеміс-жидек сыйлады

© 2024. Все права защищены.